Розглянуто основні етапи процесу оцінювання інвестиційних проектів та запропоновано застосування функціонального підходу, що дозволяє покращити управлінську діяльність у сфері інвестицій. In this article by the author it is considered the basic stages of process of an estimation of investment projects and application of the functional approach is offered. It allows to improve administrative activity in sphere of investments.

Стасюк Н. Р. Застосування функціонального підходу під час оцінювання інвестиційної діяльності підприємств / Н. Р. Стасюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 83–87. – Бібліографія: 5 назв.