Розглянуто підхід до моделювання розподілу температури у багатошарових структурах при врахуванні компоненти випромінювання. Pose 'яіок для температурного поля шукається через числову апроксимацію в часі і поданий у вигляді часткових сум двократного ряду, які характеризують просторовий розподіл температури для певного моменту часу. При врахуванні випромінювальної компоненти температурне поле наближається сплайнами. Порівняно результати моделювання з врахуванням компоненти випромінювання та без нього. Рассмотрен подход к моделированию распределения температуры в многослойных структурах с учетом компоненты излучения. Решение о температурном поле ищется числовой аппроксимацией во времени и представлено в виде частичных сумм двукратного ряда, которые характеризуют пространственное распределение температур в определенный момент времени. При учете компонент излучения температурное поле приближается сплайнами. Произведено сравнение результатов моделирования с учетом компоненты излучения и без него. The approach to modeling temperature in multi-layer structures including radiation components is considered. The solution for a temperature field is performed through numerical approximation in tune, and is represented in me form ofpartial sums of a 2-multiple series, which characterize temperature distribution in space at defined time. While taking components of radiation into consideration, temperature field is approximated with splines. The comparison of simulation results with and without radiation components is carried out.

Винник Т. Врахування компоненти випромінювання при розрахунку температурного поля багатошарових структур / Т. Винник // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2002. – Випуск 59. – С. 62–65. – Бібліографія: 3 назви.