КМОН інтегрований інфрачервоний детектор руху

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проаналізовано можливості інтегрування інфрачервоного детектора руху з КМОН- технологією виготовлення інтегральних схем. Запропонована структурна схема інтегрованого інфрачервоного детектора руху.
In this paper the analysis of an opportunity of integration of the infra-red detector of movement with CMOS manufacturing technology of integrated circuits is lead. The block diagram of the integrated infra-red detector of movement is offered.

Лобур М. В. КМОН інтегрований інфрачервоний детектор руху / М. В. Лобур, Р. І. Головацький // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 548 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 49–52.