Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано ефективності функціонування фонду ОНПС на цьому етапі розвитку. Визначено основні проблеми, що не дають змоги ефективно управляти фінансовими надходженнями фонду. Запропоновано удосконалити механізм функціону¬вання фонду ОНПС реорганізацією його в структуру, в якій цільово займатимуться фінансуванням заходів з управління відходами в регіоні. An analysis of efficiency of functioning the ONPS fund on the given stage of development is conducted in article. Basic problems that do not allow effectively handling by the financial receipts of fund are definite. It is suggested to perfect a mechanism of functioning the ONPS fund by reorganization of him in structure, which will purpose attend to financing measures on the management by wastes in region.

Берлінг Р. З. Інноваційні перспективи функціонування фонду охорони навколишнього природного середовища (ОНПС) в системі управління відходами / Р. З. Берлінг, О. В. Мельник, О. І. Карий // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 579 : Проблеми економіки та управління. – С. 347–352. – Бібліографія: 3 назви.