Високочутливі мініатюрні первинні перетворювачі тиску для медичних апаратів

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Проведено аналіз характеристик існуючих первинних перетворювачів тиску для медичних апаратів; показано доцільність використання перетворювачів, принцип дії яких ґрунтується на деформаційних ефектах в напівпровідникових структурах.
An article contains analysis of characteristics of existing primary pressure transducers for medical apparatuses; demonstration of application expediency of transducers, whose principle of work is based on deformation effects in semi-conductor structures.

Курок М. К. Високочутливі мініатюрні первинні перетворювачі тиску для медичних апаратів / М. К. Курок // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 176–180. — (Конструювання та технологія виробництва радіоапаратури).