Людина, суспільство і Всесвіт: взаємозв’язки та взаємодія

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто людину як космопланетарну істоту, невід’ємну складову Світобудови, що знаходиться у безперервній інформаційно-енергетичній взаємодії із суспільством, Землею, Всесвітом. Розкрито сутність універсальних космічних законів згідно із якими повинна жити і діяти людина, щоб не порушувати рівновагу, гармонію Цілісної Системи. This article deals with a human being as a universal creature, as an integral part of the Universe. The author argues that human being should interact with the earth and society on the harmonious basic. They prove that the essence of the universal cosmic laws lay in balance of the integrate system.

інформація, енергія, інформаційно-енергетичне поле, закони еволюції, information, energy, informational-energetic field, laws of evolution

Тюріна Т. Людина, суспільство і Всесвіт: взаємозв’язки та взаємодія / Тамара Тюріна, Оксана Микитюк, Андрій Зачепа // На шляху до синтезу філософії, науки та релігії : матеріали IV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Людина. Всесвіт. Абсолют. Класичний, некласичний, постнекласичний та езотеричний підходи", 19–20 квітня 2013 року / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра філософії, Громадське об’єднання "Сходження". – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2013. – С. 86–90. – Бібліографія: 3 назви.