Моделювання структури живлення збуджувачів електромагнітних хвиль

2004-02-18

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Пропонується апертурна квазістаціонарна модель структури живлення, придатна для аналізу некоординатних збуджувачів хвилеспрямовуючих структур. Принцип побудови моделі подано на прикладі апертури виходу коаксіальної лінії. Наведено порівняння апертурної квазістаціонарної моделі з моделлю у вигляді дельта-генератора.
Aperture quasistationary model of supply structure which can be applied to analysis of non-coordinate exciter of waveguide structures is suggested. The principle of the construction of model is given by using the example of coaxial line aperture. The comparison of aperture quasistationary model with delta generator model is shown.

Захарія Й. А. Моделювання структури живлення збуджувачів електромагнітних хвиль / Й. А. Захарія // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2004. — № 522 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. — С. 165–168.