Thumbnail Image

Розглядається передовий досвід розвитку банківського капіталу в зарубіжних країнах та можливості його застосування в Україні для підвищення ефективності функціонування вітчизняного банківського капіталу. The author considers the progressive experience of developments of banking capital in foreign countries and possibility his usage in Ukraine to rise efficacy activity national banking capital.

Владичин У. В. Передовий зарубіжний досвід розвитку банківського капіталу та можливості його застосування в Україні / У. В. Владичин // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 517 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 101–108. – Бібліографія: 16 назв.

Endorsement

Review