Перспективи інтеграції України до ЄС

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Висвітлено основні сторони інтеграції України до ЄС. Показані передумови, потрібні для того, щоб об’єднання мало ефективний характер і не призвело до погіршення соціально-економічної ситуації для тієї чи іншої сторони. Пропонується розподіл європейських країн на три умовні зони для виявлення тих країн, з якими можлива співпраця на найвищому рівні. We have showed general aspects and principals of Ukrainian integration into EC. Also we have showed basic environment, which Ukraine and EC must provide to promote the effectiveness from integration and divided EC into three parts according to level of political and economical situation, so we can see those countries with which we can work on a highest level.

Антошик P. O. Перспективи інтеграції України до ЄС / P. O. Антошник // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 466 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 297–302. – Бібліографія: 3 назви.