Засади створення інтелектуального термометра

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто особливості сучасних інтелектуальних інформаційно-вимірювальних систем. Сформовано основні ознаки інтелектуальної системи вимірювання температури. Подано базову структурну схему інтелектуального термометра. Рассмотрено особенности современных интеллектуальных информационно-измерительных систем. Сформировано основные признаки интеллектуальной системы измерения температуры. Представлено базовую структурную схему интеллектуального термометра. The features of the modern intelligent information - measuring systems are considered. The main characteristics of the intelligent system of the temperature measurement are formed. The basic block diagram of the intelligent thermometer is presented.

Микитин М. Засади створення інтелектуального термометра / Марта Микитин // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 32–36. – Бібліографія: 10 назв.