Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Подано засади оптимізації газодинамічної підсистеми термоперетворювачів для вимірювання температури газових потоків за наявності завад і прийнятих обмежень. Principles of optimization of gasdynamical subsystem of receivers are considered for measuring of temperature of gas streams at presence of hindrances and the accepted limitations.

Фединець В. О. Оптимізація газодинамічної підсистеми термоперетворювачів для вимірювання температури газових потоків / В. О. Фединець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 68–73. – Бібліографія: 8 назв.