Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

У тезах представлена система слабоструктурованого документообігу Національного університету «Львівська політехніка». Описано реалізовану функціональність та основні можливості використання системи для колективної роботи з документами. In the theses the document management system of Lviv Polytechnic National University is presented. The main features and functionality are described.

електронний документообіг, Alfresco, Enterprise Content Management System, ECM, Alfresco, BPM

Пелещишин О. Система слабоструктурованого документообігу Львівської політехніки на базі платформи Alfresco / Оксана Пелещишин, Павло Жежнич // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 190–194. – Бібліографія: 3 назви.