Thumbnail Image

Досліджено забудову ринкових площ міст та містечок Галичини і встановлено, що у кін. XVIII на поч. XX ст. спорудження і об’ємно-просторове розширення забудови створили якісно новий образ ринкових площ. Buidings of market squares in towns and cities of Halychyna have been explored. It has been revealed that the buildingas and their enlargement have created qualitatively new image of market squares at the end of XVIII & ndash; beginning of XX century.

Рибчинський О. В. Архітектура забудови ринкових площ міст та містечок Галичини кінця XVIII-початку ХХ ст. / О. В. Рибчинський // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 429 : Архітектура. – С. 174–177.

Endorsement

Review