2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Висвітлено проблему розробки автоматизованих систем управління, яка тісно пов’язана з теоретичними основами комп’ютерних систем розподіленого типу на основі сіткових технологій і на принципах ефективного кодування технічних і економічних даних.
In this work the described problem of planning of the automated control systems. It is closely as bound up with theoretical bases of the computers systems of the distributed type on the basis of networks technologies and also principles of effective code of technical and economical information.

Возна Н. Я. Методи кодування техніко-економічної інформації та інформаційні технології побудови моделей руху даних в АСУ / Н. Я. Возна // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 152–158. — (Математичне моделювання та комп’ютерні технології).