Організація роботи з групами в середовищі Moodle 3

Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка

В роботі розглянуто проблеми співвідношення традиційної та дистанційної форм навчання з точки зору організації та роботи з академічними групами в системі Moodle, питання створення груп на початку навчального процесу за допомогою системи дистанційного навчання, долучення студентів до роботи в середовищі дистанційного навчання, створення та синхронізація створених груп з системою LDAP. In the work considered of the relationship is a traditional and remote learning in terms of organization and work with akademichnimi groups in the system Moodle, the issue of creation of groups on the cob training process with pomoshchju system of distance education, thesis: students to work seredovischi distance education, the creation and sinhronizatsiya Creating groups the system LDAP.

дистанційне навчання, Віртуальне навчальне середовище, освіта, LDAP, Moodle, групи, створення груп, групова робота, авторизація, адміністрування ВНС, distance learning, virtual learning environment, education, LDAP, Moodle, groups, create groups, group work, authorization, administration VLE

Фоменко А. Організація роботи з групами в середовищі Moodle 3 / Андрій Фоменко // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 8-ої Науково-практичної конференції, 22–24 листопада 2016 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка». – Львів : Видавництво Наукового товариства ім. Шевченка, 2016. – С. 211–215.