Thumbnail Image

За сучасних умов господарювання за умов діючого законодавства достатньо важко одержати реальну інформацію про діяльність підприємства, що створює певні труднощі при проведенні оцінки його діяльності. У статті висвітлено перспективи комплексного підходу до вирішення даної проблеми. There are so difficult to provide real information of activity enterprise and make its analysis. The article deals of information’s features, the technologies, basic types of operations with the information.

Дмитрук С. Г. Джерела та якість економічної інформації в механізмі оцінки господарської діяльності підприємства / С. Г. Дмитрук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2005. – № 533 : Проблеми економіки та управління. – С. 200–204. – Бібліографія: 13 назв.

Endorsement

Review