Бізнес-обмеження для законодавців як люстраційний захід

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглянуто бізнес-обмеження, встановлені законом для членів парламенту України. Проаналізовано проблеми перебування у власності народних депутатів корпоративних прав у контексті люстраційного механізму. Розглянуто відповідний зарубіжний досвід та причини незастосування чинного законодавстві у цій сфері. Рассмотрено бизнес-ограничения, установленные законодательством для членов парламента Украины. Проанализированы проблемы нахождения в собственности народных депутатов корпоративных прав в контексте люстрации. Рассмотрен соответствующий иностранный опыт по этому вопросу. Выявлены причины неприменения существующего в законодательстве механизма люстрации в этой области. The article is devoted to business restriction established by law for the members of parliament of Ukraine. The analysis of the problem of corporate rights owned by the People’s Deputies in the context of lustration has been made. The relevant international experience on this issue was considered. The reasons for non use of the existing mechanism in the law of lustration in this area was revealed.

Камінська Н. Бізнес-обмеження для законодавців як люстраційний захід / Н. Камінська, К. Хлабистова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2016. – № 855. – С. 73–78. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review