Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описано інтегральний критерій для оптимізації структури автоматизованої лінії пакування з використанням симплекс-методу. It has been substantiated using of integral criterion of specific brought maney wasting for symplexmethod optymisation of automatized line structure. There is an example to finding out an optimal structure of automatized line for packaging of viscous products.

Пальчевський Б. О. Застосування інтегрального критерію для оптимізації структури автоматизованої лінії пакування симплекс-методом / Б. О. Пальчевський, С. В. Власюк // Автоматизація виробничих процесів у машинобудуванні та приладобудуванні : український міжвідомчий науково-технічний збірник / Міністерство освіти і науки України, Національний університет «Львівська політехніка» ; відповідальний редактор З. А. Стоцько. – Львів : Видавництво Національного університету «Львівська політехніка», 2005. – Випуск 39. – С. 83–91. – Бібліографія: 2 назви.