Наведені результати досліджень з вивчення рентабельних процесів створення структур кремнієвих сонячних елементів, хімічного росту макропористого крем¬нію для фронтальної антивідбиваючої поверхні фотоперетворювача. З’ясовується значення різних домішок у хімічних розчинах для росту поверхневої текстури. The paper presents the investigation results on profitable process of silicon solar cells formation, macro porous silicon chemical growing for frontal antireflective surface of photoconverter. The role of different additions in chemical solutions for surface texture growing was investigated.

Єрохов В. Ю. Розробка рентабельних процесів формування фронтальної поверхні кремнієвих сонячних елементів / В. Ю. Єрохов, А. О. Милянич, Ю. М. Богдановський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 430 : Електроніка. – С. 37–41. – Бібліографія: 7 назв.