Thumbnail Image

Визначено методологічні засади застосування комп’ютерно-орієнтованих тестових програм контролю знань e навчальному процесі, проаналізовано навчально-програмний комплекс дидактичного спрямування, розроблений НПП «Метекол», визначені перспективи подальшого удосконалення програмного продукту, бази даних.

Need of introducting test technologies which can’t develop apart of other technologies is viewed. Author proved that test technologies can increase the quality of teaching, will give to a student an opportunity to control present knowledge from different disciplines.

Гапеєва О. Проблемні питаннящодо використання комп’ютерно- орієнтованих тестових програм у навчальних закладах / О. Гапеєва, М. Пасєка., М. Навитка // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 638 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 267-270. – Бібліографія: 12 назв.

Endorsement

Review