Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто військово-політичні аспекти діяльності гетьмана П. Скоропадського у період існування гетьманату на Україні (1918 рік). З позицій сьогодення оцінюються здобутки і прорахунки його як глави Української держави, зокрема у військовій сфері, зміцненні національної безпеки. In the article are examined military-political aspects of activity of hetman P.Skoropadsky in a period existence of Hetman’s government on Ukraine (1918 year). From positions of the present achievements and miscalculations of him as Ukrainian country’s leaders are estimated, in particular in a military sphere, strengthening of national safety.

Дурач В. М. Роль Гетьмана П. Скоропадського у розбудові незалежної Української держави (військово-політичний аналіз) / В. М. Дурач // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 571 : Держава та армія. – С. 285–288. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review