Теоретико-методологічні засади розвитку теорії структури капіталу

Проаналізовано розвиток теорії капіталу від Адама Сміта до поглядів сучасних зарубіжних та вітчизняних учених. Особливу увагу зосереджено на дискусійних питаннях теорії на прикладах теореми Модільяні–Міллера та системи поглядів Карла Маркса. Проаналізовано стан дослідження проблеми в межах вітчизняної наукової спільноти та запропоновано власний підхід до класифікації провідних напрямків у розвитку теорії капіталу. In this article the progress in capital theory since Adam Smith and till contemporary studies is analysed. Controversial issues, e.g. Modigliani-Miller theorem and Marxist theory, are considered. The level of capital theory studies within domestic academic community is analysed. Original approach to the classification of leading trends in capital theory research is suggested.

Романів І. І. Теоретико-методологічні засади розвитку теорії структури капіталу / І. І. Романів // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 635 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 40–50. – Бібліографія: 21 назва.