Формулювання засад для розроблення методики оцінювання якості медичних послуг

Видавництво Львівської політехніки

Нагальним завданням сьогодення є реформування системи охорони здоров’я в Україні з якісною медичною допомогою. Вимоги до якості медичної допомоги та послуг бажано встановлювати єдиними для всієї спільноти світу. У статті проаналізовано нормативні вимоги щодо оцінювання якості медичних послуг і запропоновано методику оцінки якості послуг кваліметричними методами. Реформирование системы здравоохранения в Украине сегодня является актуальной задачей. Требования к качеству медицинской помощи и услуг желательно устанавливать едиными для всего сообщества мира. В статье проанализированы нормативные требования к оценке качества медицинских услуг и предложена методика оценки качества услуг квалиметрическими методами. The urgent task of present time is reformation of the health protection system in Ukraine with quality medical care. Requirements to quality of medical care and services should be set for all association of the world. In the article the analysis of normative requirements is conducted in relation to the evaluation of quality of medical services. The methodology of estimation the services quality by quality metering metods is offered.

Чабан О. Формулювання засад для розроблення методики оцінювання якості медичних послуг / Олеся Чабан, Оксана Бойко // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2014.– Випуск 75. – С. 48–51. – Бібліографія: 8 назв.