Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Виконано детальний аналіз фізичних принципів функціонування індуктивно-резонансного вимірювального перетворювача з часовим поданням інформації. Здійснений синтез математичної моделі такого вимірювального перетворювача. Теоретично виведено рівняння перетворення та проаналізовано основні метрологічні характеристики. The detail analysis of physical functional principles of inductive-resonance measuremen converter was produced. The mathematical model of such measurement converter was created. Equation of conversion was theoretically deduced and basic metrological characteristic was analyzed.

Шабатура Ю. В. Дослідження вимірювальних перетворювачів товщини діелектричного покриття металевих поверхонь з часовим представленням інформації / Ю. В. Шабатура, К. В. Овчинников // // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 551 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 63–69. – Бібліографія: 6 назв.