Нові аспекти під час визначення питомої теплоти згоряння природного газу

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано процес визначення компонентного складу природного газу та його питомої теплоти згоряння. Запропоновано методи врахування дійсної концентрації усіх компонентів природного газу під час визначення питомої теплоти згоряння. The process of defining natural gas composition and its specific heat of combustion is analyzed. Methods for taking into account the actual concentrations of all natural gas components during defining specific heat of combustion are proposed.

природний газ, теплота згоряння, natural gas, heat of combustion

Крук І. С. Нові аспекти під час визначення питомої теплоти згоряння природного газу / І. С. Крук, О. М. Химко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2007. – № 581 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 60–64. – Бібліографія: 5 назв.