Thumbnail Image

Обґрунтовано пріоритетні напрямки удосконалення менеджменту підприємств. Запропоновано використання інтерактивного планування. Розроблено схему комплексної системи планування. Визначені основні елементи комплексної системи управління персоналом. Priority directions of enterprise’s management improvement are grounded. The use of the interactive planning is offered. The scheme of the planning complex system is developed. The basic elements of the complex system of staff management are certain.

інтерактивне планування, стохастичне програмування, бізнес- процеси, моделювання, оптимізація, система управління, персоналом, interactive planning, stochastic planning, business-process, modeling, optimization, complex system of staff management

Довбня С. Б. Інноваційний менеджмент – визначальний чинник стійкого розвитку сучасного підприємства / С. Б. Довбня, В. О. Пономаренко, Н. М. Рогуля // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 477–482. – Бібліографія: 6 назв.

Endorsement

Review