Розглянуто сучасні проблеми управління витратами, дослідження та публікації на цю тематику, запропоновані нові підходи до розуміння природи та формування накладних витрат. Modern problems of management by expenses are considered in article. Researches and publications on the given subjects are analysed and new approaches to understanding of the nature and formation of superimposed expenses are offered.

Коваленко В. М. Вдосконалення планування накладних витрат через впровадження процесно-орієнтованого управління витратами / В. М. Коваленко, Д. М. Коркуна // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 605 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 15–19. – Бібліографія: 5 назв.