Подання та опрацювання невизначеностей у геоінформаційних системах

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано проблеми, що виникають під час опрацювання даних у геоінформаційних системах. Наведено структури даних геоінформаційної системи та основні задачі, які повинна розв’язувати система. Проаналізовано методи збільшення інформативності геоінформаційних систем. Уведено узагальнений тип невизначеності. Main problems in data analisys in geosystems are described. The data structure of geoinformation system is designed and main aims are overviewed. Geoinformational system effectiveness increasing methods are analized. The uncertainties in input data are described.

Шаховська Н. Б. Подання та опрацювання невизначеностей у геоінформаційних системах / Н. Б. Шаховська, Ю. О. Сєров // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 317–326. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review