Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано використовувати методи нечіткої логіки для планування точок екологічного моніторингу, а також визначення джерел шкідливих викидів і оцінювання екологічного ризику. It is offered to use methods of fuzzy logic for planning of ecological monitoring points, and also definition of harmful emissions sources and environmental risk estimation.

Визначення пріорітетності моніторингових зон за допомогою методів нечіткої логіки / Т. В. Бойко, В. І. Бендюг, О. С. Бондаренко, В. І. Годзевич // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2009. – № 659 : Теплоенергетика. Інженерія довкілля. Автоматизація. – С. 175–178. – Бібліографія: 2 назви.