Система для вимірювання артеріального тиску в умовах завад і артефактів

Описана завадостійка система вимірювання артеріального тиску крові. Покращення завадостійкості вимірювань забезпечує кореляційно-спектральна обробка пульсових сигналів. Вперше вимірювання артеріального тиску було проведено в умовах фізичного навантаження потужністю 400 Вт.
The jamproof blood pressure measurement system are described. The correlation and spectral pulse signals processing ensures an improved jamproof. For the first time blood pressure was measured in conditions physical loading with power up to 400 W.

Шарпан О. Б. Система для вимірювання артеріального тиску в умовах завад і артефактів / О. Б. Шарпан, О. М. Зудов, О. П. Мітров // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 160–162.

Endorsement

Review