Бібліотечні технології та консолідація інформації

The article on the evolution of technologies analytical-synthetic processing of funds in the libraries of Galicia in the late nineteenth century and early twentieth century. Analyzed the possibilities of libraries to create information products with Competitive Intelligence. The features of the libraries of the consolidated information resources. В роботі розглянуто еволюцію застосування технологій аналітико-синтетичного опрацювання фондів у бібліотеках Галичини в кінці ХІХ - на початку ХХ ст., проаналізовано можливості бібліотек щодо створення інформаційних продуктів з консолідованої інформації. Розглянуто особливості діяльності бібліотек з формування консолідованих інформаційних ресурсів.

консолідована інформація, інформаційний продукт, інформатизація бібліотек, consolidated information, information products, information libraries

Кунанець Н. Бібліотечні технології та консолідація інформації / Н. Кунанець // ІІнноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 2-ої Науково-практичної конференції, 23–25 листопада 2010 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2010. – С. 180–183. – Бібліографія: 2 назви.