Розглянуто результати експериментальних досліджень тріщиностійкості похилих перерізів згинальних залізобетонних елементів при дії малоциклових знакозмінних навантажень.Запропонована вдосконалена методика розрахунку ширини розкриття похилих тріщин за дії зазначених навантажень. The article is devoted to the experimental research results of the fracture strength of oblique sections of reinforced-concrete bending elements under the action of the alternating low-cycle loadings. Improved calculation method of the opening widths of oblique crack under the action of the noted loadings was offered.

залізобетон, згинальні елементи, малоциклові знакозмінні навантаження, похилий переріз, тріщиностійкість, reinforced-concrete, bending elements, alternating low-cycle loadings, oblique section, fracture strength

Корнійчук О. І. Зміна ширини розкриття похилих тріщин у згинальних залізобетонних елементах при дії малоциклових знакозмінних навантажень / О. І. Корнійчук, Г. Х. Масюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 662 : Теорія і практика будівництва. – С. 280–283. – Бібліографія: 3 назви.