2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі невідомих архівних документів розповідається про розгортання діяль* ності на теренах Галичини в роки Другої світової війни Комісії допомоги українському студентству. Наводяться конкретні дані про збір пожертв для українських студентів і розподіл стипендій.
The article on the base of unknown archive documents tells about the activity of the commission, witch helped the Ukrainian students in Galychyna during the Second World War. It is shown on the examples, how this money was collected and father given to the Ukrainian students.

Роговий В. В. Діяльність комісії допомоги українському студентству в Галичині в роки Другої світової війни / В. В. Роговий // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 541 : Держава та армія. — С. 34–39.