Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано вдосконалену методику вимірювання фізико-акустичних параметрів деревини резонансним методом та подано результати їх визначення для різних порід деревини. За результатами експериментальних досліджень встановлено, що найвищими акустичними показниками характеризуються висушені ялина, явір та клен. An improved methodology of physical acoustic paramethers measurement for different wood sorts by means of resonance method and its results are introduced. Based on the research results it was defined that dry fir-wood, sykamore-wood, and maple-wood have the best acoustic indicators.

Карп Ю. Електронна діагностика акустичних властивостей деревини для радіоелектронних акустичних систем та музичних інструментів / Юрій Карп, Степан Мергель, Василь Якубенко // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 477 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 228–231. – Бібліографія: 4 назви.