Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

З’ясовано важливість та суть профілактики девіантної поведінки неповнолітнього, проаналізовано досвід попередніх поколінь, напрацювання зарубіжних країн, статистичні дані Департаменту інформаційно-аналітичного забепечення МВС України. Статья посвящена выяснению важности и сути профилактики девиантного поведения несовершеннолетнего, анализу опыта предыдущих поколений, наработок зарубежных стран, статистических данных Департамента информационно-аналитического обеспечения МВД Украины. This article is devoted to the importance and merits of prevention of deviant behavior of a minor, the experience gained from previous generations of developments abroad, statistical information and analytical department providing MIA of Ukraine.

неповнолітній, девіантна поведінка неповнолітнього, кримінальна міліція у справах дітей, профілактика, самовдосконалення, правопорушення, статистичні дані, несовершеннолетний, девиантное поведение несовершеннолетнего, уголовная милиция по делам детей, профилактика, самосовершенствование, правонарушения, статистические данные, juvenile, juvenile deviant behavior, criminal police for children, preventive maintenance, improvement, crimes, statіstycal data

Муринець Н. Я. Забезпечення умов для самовдосконалення як профілактика девіантної поведінки неповнолітніх / Н. Я. Муринець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 813. – С. 139–143. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review