Термо-економічні показники геотермальної системи теплопостачання

Thumbnail Image

Представлено результати дослідження термодинамічних та економічних показників геотермальної циркуляційної системи теплопостачання з метою прогнозування найоптимальнішої та найефективнішої її роботи. In this article results of research of thermodynamic and economic indicators of geothermal circulating system of a heat supply for the purpose of forecasting of the optimal and their effective work are presented.

геотермальна система теплопостачання, термодинамічні та економічні показники, geothermal circulating system, thermodynamic and economic indicators

Редько А. О. Термо-економічні показники геотермальної системи теплопостачання / А. О. Редько, В. С. Бугай // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 655 : Теорія і практика будівництва. – С. 235–241. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review