Віртуальна виставка однієї книги

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Книга і нині цікава для будівельників та архітекторів, а примірник, запропонований для віртуальної виставки, цінний для дослідження бібліотекарям. The article «Virtual Exhibition of One Book» by M. Kartasheva presents one old printing used for the virtual exhibition that still have value for architecture and construction students as well as for librarians.

архітектор, будівництво, стародрук, титульний аркуш, водяні знаки, філіграні, architect, construction, old printing, title page, watermark, filigree

Карташева М. Н. Віртуальна виставка однієї книги / Марія Нестерівна Карташева // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали четвертої міжнародної науково-практичної конференції, 25 жовтня 2012 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет "Львівська політехніка", Науково-технічна бібліотека ; [редколегія : О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. - Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. - С. 299-304. - Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review