Особливості переходу аморфного селену в кристалічний стан

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Рентгенографічним методом досліджений аморфний селен. Встановлено, що в кристалічний стан він переходить при температурі 343 К. За допомогою аналізу кривих інтенсивності малокутової дифракції рентгенівського випромінювання та функції радіального розподілу атомів визначені параметри ближнього порядку: радіус координаційної сфери та координаційне число.
The amorphous selenium was explored by X – ray method. It is set that in the crystalline state it passes at a temperature by 343 К. With the help of analysis of curves of intensity of small-angular diffraction of X-ray radiation and function of the radial distributing of atoms the parameters of near order (radius of coordinating sphere and co-ordinating number) were calculated.

Дутчак З. А. Особливості переходу аморфного селену в кристалічний стан / З. А. Дутчак, Л. М. Ракобовчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 532 : Електроніка. — С. 21–23.