Дослідження принципів інновації мотиваційної системи

Thumbnail Image

Окреслено причини необхідності реформування мотиваційного механізму, фактори забезпечення ефективності його використання, охарактеризовано основні принципи розробки та реалізації інновацій в мотиваційній системі. The discription of some factors and reasons which influence into the Leeger of effectiveness using the motivated mechanism is analysed in the article. Main principles of innovation which are hecessary for the process of realization to improve the motivated mechanism are explained in the article.

Гац Л. Є. Дослідження принципів інновації мотиваційної системи / Л. Є. Гац // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 417: Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 313–316.

Endorsement

Review