Оцінювання рівня розвитку системи стратегічного менеджменту організації

Розглянуто основні проблеми оцінювання системи стратегічного менеджменту організації. Запропоновано методичі підходи до оцінювання стратегічного рівня розвитку організації: елементний і процесний, які характеризуються впорядкованим відбором чинників за елементами та стадіями процесу стратегічного управління. Сформовано основні напрями використання результатів оцінювання стратегічного рівня розвитку організації. The basic problems of estimation of the system of strategic management of organization are examined in the article. The method of estimation of strategic level of development of organization, which is based on the well-organized selection of factors in the cut of elements and stages of process of strategic management, is offered.

стратегічний рівень, система стратегічного управління, елементи стратегічного управління, стадії процесу стратегічного управління, strategic level, system of strategic management, strategic clientele, stage of process of strategic controls of management

Кіндрацька Г. І. Оцінювання рівня розвитку системи стратегічного менеджменту організації / Г. І. Кіндрацька, М. С. Білик // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 290–297. – Бібліографія: 12 назв.