Модель ранжування франшиз потенційними франчайзі

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

На основі методичних рекомендацій з оцінювання економічної ефективності створення і діяльності франчайзингових підприємств розроблено модель ранжування франшиз потенційними франчайзі.
Basing on the applied recommendation in economic efficiency evaluation of establishment and functioning of franchising enterprises the model of franchises ranging by potential franchisees is proposed.

Мирончук Т. В. Модель ранжування франшиз потенційними франчайзі / Т. В. Мирончук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 527 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. — С. 36–44. — (Менеджмент).