Основні складові комплексної оцінки інвестиційної діяльності підприємства

У роботі оцінюється інвестиційна діяльність підприємства як цілісна трирівнева система взаємопов’язаних елементів. Використовуючи комплексний підхід в оцінці інвестиційної діяльності підприємств, дано загальну характеристику основних складових цієї системи. In this article the real investment analisys of enterprise as threelevels system of connected elements is presented. Using the complex approach in investment activity analisys of enterprises, the general haracteristic of main components of this system is made.

Просович О. П. Основні складові комплексної оцінки інвестиційної діяльності підприємства / О. П. Просович // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 504 : Проблеми економіки та управління. – С. 30–34. – Бібліографія: 3 назви.