Розширення меж моделювання економічного розвитку регіону

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Висвітлено науково-методичні проблеми моделювання економічного розвитку регіонів, розглянуто питання стратегічного спрямування процесів перетворення, механізми змін, їх особливості, передумови запровадження. The scientifically-methodical problems of design of economic development of regions are reflected, considered the questions of strategic direction of processes of transformation, mechanisms of changes, their feature pre-condition of introduction.

Клімчук Б. П. Розширення меж моделювання економічного розвитку регіону / Б. П. Клімчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 575 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 148–151. – Бібліографія: 4 назви.