Місце білінгу в сучасних корпоративних інформаційних системах

Розглянуто сучасні білінгові інформаційні системи та завдання, які вони повинні вирішувати. Описано способи інтеграції білінгу в сучасну корпоративну інформаційну систему підприємства, зроблено порівняльний аналіз цих способів.

Are considered modern billing systems and tasks which they should solve. Ways of integration of billing in a modern corporate intelligence system of firm are described, the comparative analysis of these ways is carried out.

Сімашко В. Місце білінгу в сучасних корпоративних інформаційних системах / В. Сімашко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 638 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 223-228. – Бібліографія: 4 назви.