Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглядається диференціальний вимірювач амплітуд (ДВА) синфазннх сигналів в діапазоні 5-30mV частотою 100Гц. ДВА характеризується низьким відносним порогом чутливості (не більш ніж 1-Ю"4), низьким дрейфом нуля, високою лінійністю характеристики вхід-вихід та малим впливом нелінійних спотворень. The differential measurer of amplitudes (DMA) of low signals in diapason 5- 30mV and frequency 100Gz are examined. DVA have a low relative threshold of sensitivity (no more 10"4), a low drift of zero, a high linearity input-output characteristic and a low influence nonlinear distortion.

Бучма І. М. Диференціальний вимірювач амплітуд системи обстеження корозійного стану магістральних трубопроводів з градієнтними вимірюваннями / І. М. Бучма, Ю. П. Калинюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 122–127. – Бібліографія: 5 назв.