Етапи створення електронного каталогу в НТБ Національного університету "Львівська політехніка"

Видавництво Львівської політехніки

У доповіді розглядається технологія та основні етапи створення електронного каталогу НТБ Львівської політехніки. Охарактеризовано сучасний стан ЕК бібліотеки. The report deals with technology and the basic steps of creating an electronic catalog of Lviv Polytechnic STL. The current condition of library EC was characterized.

електронний каталог, технологічні інструкції, тренінги, бібліографічний опис, ретроконверсія, редагування, електронні копії документів, electronic catalog, technologic instructions, training, bibliographic description, retroconversion, editing, Electronic copies of documents

Сребродольська Н. В. Етапи створення електронного каталогу в НТБ Національного університету «Львівська політехніка» / Н. В. Сребродольська // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали третьої науково-практичної конференції, 29 вересня 2011 року, Львів / Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редколегія: О. В. Шишка, Н. Е. Кунанець, Д. О. Тарасов, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 359-367. - Бібліографія.