Організація санкціонованого доступу на підприємстві

Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Охарактеризовано антропогенні джерела загроз безпечної діяльності підприємства. Описані основні етапи, принципи та засоби організації системи санкціонованого доступу на підприємстві. Наведено класифікацію автоматизованих систем управління доступів та методів ідентифікації осіб. In the articles considered description of anthropogenic sources of threats safe activity of enterprise. The basic stages, principles and facilities of organization of the system of the sanctioned access on an enterprise are described. Classification of the automated system of control access and methods of authentication persons it is resulted.

Гарасимчук О. І. Організація санкціонованого доступу на підприємстві / О. І. Гарасимчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2010. – № 665 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 74–82. – Бібліографія: 10 назв.

Endorsement

Review