Досліджується поняття та сучасний стан державної політики у сфері попередження насильства у сім’ї. Висвітлюються проблеми правового регулювання захисту дітей від насильства. Аналізуються основні вимоги Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбі із цими явищами від 11 травня 2011 р.
The paper examines the concept and the current state of public policy for the prevention nasylstvav family. Highlights the problems of legal regulation to protect children from violence. Analyzes the basic requirements of the Council of Europe Convention on preventing violence against women and domestic violence and combat these phenomena on 11 May 2011.
В статье исследуется понятие и современное состояние государственной политики у сфере предупреждения насилия в семье. Освещаются проблемы правового регулирования защиты детей от насилия. Анализируются основные требования Конвенции Совета Европы о предотвращении насилия в отношении женщин и домашнего насилия в борьбе с этими явлениями от 11 мая 2011 г.

державна політика, насильство у сім’ї, діти, неповнолітні особи, органи і служби у справах дітей, government policy, domestic violence, children, minors, agencies and services for children, государственная политика, насилие в семье, дети, несовершеннолетние лица, органы и службы по делам детей

Лесько Н. Державна політика у сфері попередження насильства в сім’ї: поняття та сучасний стан / Наталія Лесько // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». Серія: юридичні науки : збірник наукових праць. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2017. — № 865. — С. 267–272.