Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Наведена методика визначення показників надійності системи електро- постачання, таких як інтенсивності відмов, тривалості відмов та коефіцієнт неготовності при відімкненні основного джерела живлення. There have been suggested determination of reliability indicators of power supply system. The determination methods of refusal intensity, of refusal duration and of unreadiness coefficient under conditions when the main source feeding is dead, have been given in the article.

Оцінювання показників надійності радіальної системи електропостачання з відновлюваним джерелом живлення / М. І. Михайлів, І. Д. Галущак, М. Й. Федорів, І. В. Гладь // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 418 : Електроенергетичні та електромеханічні системи. – С. 120-123. – Бібліографія: 3 назви.