Стан, проблеми та методи дослідження економіко-управлінської підсистеми міста

Розглянуто та охарактеризовано стан, проблеми та методи дослідження економіко–управлінської підсистеми міста, визначено пріоритетне значення економічних та правових механізмів у цьому процесі. На основі проведеного розгляду запропоновано модифіковану модель для аналізу, оцінювання та прогнозування розвитку міста. In the article the state, problems and methods of economic–managerial city subsystem research are considered, the role of economic and judicial mechanisms in this process is identified. Based on the analysis carried out the modified model for analysis evaluation and development city forecast is being proposed.

Лисяк Н. М. Стан, проблеми та методи дослідження економіко–управлінської підсистеми міста / Н. М. Лисяк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 570 : Менеджмент та підприємство в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 91–96. – Бібліографія: 10 назв.